Hondenschool Rotterdam

Uitbreiding hondenschool

Beste hondenvrienden,

Wij zijn op zoek naar vrijwilligers die het leuk zouden vinden om ons team te versterken.
We zoeken hondenliefhebbers die willen assisteren bij het uitschrijven van de examens nadat de examinator heeft geëxamineerd.
Verder zoeken we iemand die werk uit handen kan nemen door spullen klaar te zetten, producten zou willen afrekenen en de verdere nieuwe klanten met veel enthousiasme wegwijs zou willen maken op onze Hondenschool. Uitleg wat er nog meer bij kan komen kijken leggen we natuurlijk graag uit.

Heb jij interesse om van dichtbij te zien hoe ook andere honden groeien in hun gehoorzaamheid, hoe gedragsproblemen als sneeuw voor de zon verdwijnen en heb je gewoon een passie voor honden? Dan horen we jou graag!

Stuur een mail of bel naar onderstaande info.

www.Info@hondenschoolrotterdam.nl
Tel: 06-26178304

date: 
vrijdag, 19 juni, 2015 - 16:25
Volgorde: 
3